طلا و جواهراتتان را با رنگ سال (2021) ست کنید!

خوشبختانه ترکیب رنگی که به عنوان رنگ سال برای بهار پیش رو در نظر گرفته شده دو رنگ بسیار کاربردی و محبوب در صنعت طلا و جواهر است. یک سنگ یا نگین به رنگ زرد که بر روی طلای سفید یا پلاتین سوار شده باشد یا بلعکس، طلای زرد با نگین های سفید دقیقاً همان چیزی است که برای بهار 1400 نیاز دارید. امسال ما دو رنگ زیبا در اختیار داریم که هر دو در صنعت طلا و جواهر به وفور استفاده می‌شوند. با این حساب برخلاف سال‌های گذشته امسال ست کردن طلا و جواهرات با رنگ سال 2021 اصلاً سخت نیست. کافیست کمی سلیقه به خرج دهید و متناسب با استایلتان بهترین گزینه از این تناژ رنگی را برای خودتان انتخاب کنید. چطور؟ ما به شما می‌گوییم.

ست کردن طلا و جواهرات با لباسی به رنگ سال

همان‌طور که در ابتدا گفتیم خرید زیورآلات سفید با نگینی زرد بهترین انتخاب به عنوان جواهرات ست با رنگ سال 2021 است؛ اما حتماً هم نیاز نیست هر دو این رنگ‌ها با هم در زیورآلاتی که انتخاب می‌کنید حضور داشته باشند. شما می‌توانید زیورآلات خودتان را با لباسی به رنگ سال ست کنید و به این واسطه هارمونی بسیار جالبی از رنگ‌های سال را در استایل شخصیتان ایجاد کنید.

شاید سلیقه شما با سنگ‌های قیمتی به رنگ زرد جور در نیاید و یا به هر دلیل دیگری دوست داشته باشید جواهری با این رنگ خریداری کنید. در چنین شرایطی توصیه ما استفاده از یک گردنبند به رنگ سفید یا نقره‌ای با آویزهایی خاکستری رنگ بر روی لباس زرد است. همچنین می‌توانید از زنجیرهای بلند و چندتایی استفاده کنید که نمای بیشتری هم بر روی لباستان داشته باشد. فرقی نمی‌کند جنس زیورآلات شما چه باشد چون موضوع صحبت ما رنگ آن است اما در هر صورت ما خرید طلای سفید را پیشنهاد می‌کنیم چراکه هم از درخشش خوبی برخوردار است و هم علاوه بر زیبایی ظاهری ارزش مادی دارد.

ست کردن یک گوشواره نگین دارد زرد رنگ با دامن خاکستری، دستبندهای طلا سفید با پیراهن زرد و یا طلای زرد رنگ با لباس های سفید و خاکستری می‌توانند استایل و تیپ شما را با رنگ منتخب سال تطبیق دهند.

هر دو رنگ زرد و خاکستری که به‌عنوان رنگ سال 2021 انتخاب شده‌اند به وفور در طراحی طلا و جواهرات کاربرد دارند. شما می‌توانید طلای سفید و یا پلاتین و نقره را جایگزین رنگ خاکستری کنید و با اضافه کردن چند نگین زرد مانند نگینی از جنس سنگ سیترین ترکیب محبوب رنگ سال را ایجاد کنید. ما در گالری روبی گزینه‌های متنوعی از اینم ترکیب رنگ را برای ارائه به مشتریان عزیز داریم. ترکیب طلای سفید با سنگ سیترین از گزینه‌هایی است که می‌توانید به این منظور استفاده کنید.

طلای سفید و پلاتین جایگزینی برای رنگ خاکستری

طلای سفید اولین گزینه به عنوان جایگزینی برای رنگ خاکستری در استایل شماست که در کنار لباسی به رنگ زرد حسابی جلب توجه می‌کند. اگر قصد خرید طلا دارید بهترین انتخاب خرید یک گردنبند یا دستبند طلا سفید با نگین زرد است اما اگر می‌خواهید از زیورآلات طلا سفیدی که از قدیم دارید برای کامل‌تر کردن استایلتان کمک بگیرید پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از فرارسیدن ایام تعطیلات برای درخشش بیشتر آن‌ها را آبکاری رودیوم کنید.

قبلاً هم در مقاله مربوط به آبکاری طلا نوشتیم که روکش رودیوم بر روی طلای سفید تا چه اندازه در ایجاد درخشش بیشتر آن مؤثر است. تمامی طلاهای سفیدی که در بازار می‌بینید یک لایه رودیوم روی خود دارند که پس از استفاده به مرور از بین می‌رود. اگر می‌خواهید امسال عید از طلاهای قدیمی خودتان استفاده کنید بد نیست تا پیش از شروع تعطیلات برای تمدید روکش رودیوم آن اقدام کنید.

اگر پوستتان نسبتاً به طلای سفید حساسیت دارد بهتر است برای ایجاد رنگ خاکستری به جای طلا سفید به سراغ پلاتین بروید. این فلز ارزشمند قیمتی بیشتر از قیمت طلا دارد و ضد حساسیت است. البته این را هم اضافه کنیم که پلاتین زودتر از چیزی که فکرش را کنید خراش برداشته و زنگار می‌زند. پس بهتر است از استفاده مداوم آن خودداری کنید و هر چند وقت یک‌بار آن را برای پولیش زدن نزد طلافروش ببرید.

نکاتی کاربردی  در ست کردن طلا سفید با استایل شما

سنگ سیترین بهترین جایگزین برای رنگ زرد

سیترین رایج‌ترین‌ سنگ‌های قیمتی زردرنگ در ساخت طلا و جواهرات است. اگر علاقه‌مندید رنگ زرد را به استایلتان اضافه کنید جای یک گوشواره و گردنبند با آویز سنگ سیترین در جعبه جواهراتتان خالیست. اگر جواهرات تزئین شده با این سنگ زرد رنگ را خریداری کردید بهتر است لباس‌هایتان را با تناژ رنگی سفید و خاکستری انتخاب کنید تا روی مد سال ۲۰۲۱ باشید.

خرید گردنبند با سنگ سیترین

طلای زرد انتخابی مطابق با رنگ سال

یکی دیگر از انتخاب‌هایی که می‌توانید به عنوان طلا و جواهرات سال جدید داشته باشید انتخاب طلای زرد رنگ است. البته بهتر است از این رنگ طلا فقط به شکل دستبند و یا انگشتر در کامل‌تر کردن استایلتان استفاده کنید. شاید یک دستبند کارتیه پهن همان چیزی باشد که برای مد 2021 نیاز دارید. توجه کنید که در صورت خرید طلای زرد، رنگ لباستان باید خاکستری باشد.

خرید دستبند کارتیه نگین دار

اگر می‌خواهید امسال عید علاوه بر اینکه مطابق رنگ سال لباس می‌پوشید تیپ و استایلتان خاص و منحصربه‌فرد به نظر برسد کافیست با انتخاب درست جواهرات و اکسسوری در جهت ایجاد این تغییر مثبت قدم بردارید. وارد گالری آنلاین طلای روبی شوید و مطابق با توضیحاتی که در بالا ارائه دادیم برای انتخاب خاص‌ترین طلای امسالتان تصمیم بگیرید. در گالری روبی نمونه‌هایی از طلای سفید و جواهرات تزئین شده با سنگ سیترین برای خرید موجود است.